Na naszych oczach odbywa się dramat sportowców, nieświadomych tego co się nimi dzieje!

 Znany klub piłkarski z okolic Warszawy- Victoria Sulejówek- pogrążony jest w żałobie po stracie 18-letniego zawodnika, Mateusza Labochy. Informacja o śmierci młodego sportowca została przekazana przez klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety, to już druga taka wiadomość w tym roku — na początku stycznia drużyna pożegnała 24-letniego bramkarza, Borysa Kwiatkowskiego.

Powyższe informacje są jednymi z wielu płynących z całego świata: nagle  zgony młodych zawodników  z różnych dziedzin sportu!
Zauważmy, że sportowcy w ogromnej większości zaszczepili się na covida, szantażowani tym, ze brak szczepienia uniemożliwi im wyjazdy na mecze czy turnieje. 
Przypomnę przypadek serbskiego tenisisty (Novaka Djokovica) , który z powodu braku szczepień nie był dopuszczany do wielu zawodów sportowych i szykanowana go na wiele sposobów!

Prawie cały świat medyczny nie zauważa problemu, zaś media i politycy uporczywie  nie chcą przyznać, że ogromna śmiertelność sportowców i innych osób zaszczepionych jest skutkiem zatrucia ludzi  zajzajerami nazwanymi szczepionkami.

Wielu ludzi dałoby się uratować od śmierci, gdyby lekarze zauważyli problem i go nagłośnili! Jeśli nie przed szczepieniami, to choćby po szczepieniach.

Osoby zaszczepione muszą unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gdyż prowokują nieszczęście. Dotyczy to szczególnie sportowców: jeśli chcą żyć muszą porzucić wyczynowe uprawianie sportu i to natychmiast!  

Przed nimi życie sportowego emeryta, ale lepiej być żywym emerytem niż martwym sportowcem! Mając dużo wolnego "emeryckiego" czasu powinni zainteresować się tym kto ich tak urządził, zaczynając przegląd od działaczy i lekarzy klubowych, celebrytów telewizyjnych, księży  i innych przestępców którzy żerując na zaufaniu młodych ludzi do "autorytetów" nakłonili ich do "szczepień" , co wieli z nich już przepłaciło życiem i zdrowiem!

Czy będziemy się bezczynnie i bezradnie przyglądać następnym tragediom  "wyszczepionym"  sportowców?   Czyż jest większe okrucieństwo niż wiedząc o śmierelnym zagrożeniu życia ludzi, nie ostrzec ich o tym?

Anthony Ivanowitz