Szybko, tanio i skutecznie

W czasie mojej prawie dwudziestoletniej działalności dziennikarskiej napisałem kilkadziesiąt artykułów o tematyce medycznej.  W artkułach propaguję nie inwazyjne i nie farmakologiczne formy leczenia różnych chorób, wierny nauczaniu Williana Oslera, zwanego ojcem współczesnej medycyny, który przy każdej okazji pisał i mówił:

„Jednym z pierwszych obowiązków lekarza jest edukowanie mas, aby nie brały lekarstw, gdyż po nich zdrowiejemy dwa razy: raz po zatruciu lekami, dwa z choroby..."

Zdecydowana większość mężczyzn w sile wieku (by ich nie obrazić nie napisałem starych) cierpi na łagodny przerost prostaty. Jest to wyjątkowo upierdliwa dolegliwość, gdyż uniemożliwia normalny sen i normalne funkcjonowanie za dnia.
Ciągle parcie na pęcherz moczowy zmusza nieszczęśnika do częstych wizyt w toalecie, co czasami kończy się jak w poniższym dowcipie.

Antoni- wyprowadź do ubikacji
Wyprowadziłeś?
Tak jest panie hrabio.
Rozepnij rozporek, wykonałeś?
Tak jest panie hrabio.
Wyjmij siusiaka, wyjąłeś?
Tak jest panie hrabio.
Leci?
Nie, nie leci panie hrabio.
To niech Antoni schowa, schowałeś?
Tak jest panie hrabio, schowałem.
To bardzo źle Antoni zrobił, bo teraz leci!

Medycyna ludowa oferuje szereg ziół leczących łagodny przerost prostaty, o czym pisałem w jednym z artykułów. Niestety leczenie ziołami trwa długo, zaś parcie na pęcherz moczowy nie chce "poczekać" do zakończenia leczenia.
Mój znajomy wybierając się samochodem w dłuższą trasę zabiera z sobą dużą butelkę aby w potrzebie się do niej załatwić. Nie zawsze zdąży czego byłem mimowolnym świadkiem.
Poradziłem mu kurację pijawkami, co już po jednej sesji spowodowało rewelacyjną poprawę.

Kuracja pijawkami przy leczeniu prostaty, ma jedną wadę: w gabinecie gdzie stawiają pijawki, należy odsłonić intymną część ciała, gdyż pijawki przystawia się dwie tuż nad fiutem i dwie trochę wyżej. Ponieważ z reguły stawianiem pijawek zajmują się młode panie, więc obnażenie się wobec nich może mieć różne następstwa.

Ale jest i na to sposób: pijawki możemy sobie postawić sami, kupując pijawki lekarskie u hodowcy tych pożytecznych zwierzątek.
Pijawki możemy kupić na przykład tutaj:  https://euro-bion.pl/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIvN2W-ODDhQMVRZpoCR1FCwxmEAAYAiAAEgLF1vD_BwE
Hodowca wyśle je nam firmą kurierską.
Po otrzymaniu pijawek możemy je sobie przystawić, w miejsca wskazane na zdjęciach: https://www.pijawki.org/pijawki-miejsca-przystawiania

Kuracja powinna pomóc nie tylko na prostatę, ale i na potencję, gdyż przy zaburzeniach potencji pijawki stawia się w te same miejsca.
Przy kuracji pijawkami należy pamiętać aby zabieg trwał tak długo aż pijawki same poodpadają. Miejsce po ugryzieniu pijawek należy zakleić plastrem, gdyż krwawienie z ran zadanych przez pijawki będzie trwało  2 doby!
Osobom nieufnym kuracji pijawkami polecam artykuł zamieszczony na stronie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Jeśli kwiat polskiej medycyny poleca kuracje pijawkami, to sceptycy powinni pozbyć się obaw.
Artykuł tutaj:
https://psnlin.pl/artykuly,hirudoterapia-terapia-pijawka-lekarska,21,334.html

Anthony Ivanowitz
15.04.2024r.
www.pospoliteruszenie.org