Najpierw szczepionkami na kowida wywołali plagę chorób nowotworowych, a teraz proponują... szczepionkę na raka!

Jan Rybski – Komentarz:
 
Jeśli ktokolwiek po lekturze poniższego artykułu nadal będzie naiwnie myślał, że koncerny farmaceutyczne pracują usilnie nad ratowaniem ludzkiego zdrowia i życia, temu już nikt i nic pomóc nie może. Big-Pharma to największy zbrodniczy kartel w historii ludzkości, powstały dla organizacji i przeprowadzenia zbrodni ludobójstwa na skalę globalną, który korzeniami sięga Niemiec hitlerowskich i ich głównego sponsora, powstałego w 1925 roku żydowsko-niemieckiego koncernu IG Farben (w strukturach którego produkowano m. in. Cyklon B), zlikwidowanego ostatecznie w 2012 roku (!!!).  Perfidny i podstępny paradoks ich działania polega na tym, że zbrodni tej dokonują za nasze pieniądze, jako podatników i konsumentów, którzy raz, jako podatnicy, pozwalają swoim rządom na refundację zbrodniczych w zamiarze i działaniu wyprodukowanych przez siebie specyfików, preparatów i terapii, i dwa, sprzedają je nam, jako konsumentom, za nasze ciężko zapracowane pieniądze, tworząc wysoką ceną iluzję ich skuteczności zgodnej z naszymi oczekiwaniami i nadzieją, że to, co kupujemy “za takie pieniądze”, będzie ratować nasze zdrowie i życie. Nie zdajemy sobie sprawy, że cel tych żydowskich zbrodniarzy jest absolutnie odwrotny: mamy, my goje, zdychać powoli i boleśnie, wykrwawiając się do tego sensu stricte i finansowo. Pozwalają nam “odejść” wtedy, gdy już nic nie posiadamy – to znane “tutaj medycyna już nic nie może pomóc” oznacza, że już wydaliśmy ostatni grosz na ich zbrodnicze specyfiki. Wiedzą przy tym, że nadzieja umiera ostatnia a każdy kolejny dzień życia przed niechybnym, bo zaprogramowanym przez nich z góry końcem, będziemy okupywać coraz wyższą ceną. 
Tak oto wygląda ten ich zbrodniczy proceder, który tylko koncernowi Pfizer na jednym śmiertelnym w skutkach zastrzyku (vide m. in. poniżej) pozwolił zarobić oficjalnie 100 mld USD, co pozwoliło mu wydać 43 mld USD na nikomu szerzej nie znaną firmę Seagen, która ponoć wymyśliła skuteczne preparaty przeciwko rakowi (vide: https://www.cnbc.com/2024/03/10/pfizer-is-betting-big-on-cancer-drugs-after-covid-decline.html). Po co nagle Pfizerowi taka firma z takim know-how i specyfikami i całe to jego zaangażowanie w walkę z rakiem, o czym czytamy pod powyższym linkiem?…

Odpowiedź znajdziecie Państwo poniżej. Łącząc kropki odkrywamy mechanizm zbrodni na niespotykaną dotąd skalę. Te 100 mld USD to tylko kulka śnieżna, która pozwoli na uruchomienie prawdziwej lawiny przychodów ze sprzedaży panaceum na pandemię raka, którą samemu się wywołało. Jakież to proste i oczywiste. Prawdziwie godne szatańskiej arogancji, głupoty i nienawiści do ludzkości żydowskich kabalistycznych macherów tej globalnej zbrodni.

==========================================
Pfizer podobno zataił przed FDA i Health Canada obecność DNA związanego z rakiem w szczepionkach przeciwko COVID-19
Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez Epoch Times, Pfizer celowo nie poinformował organów regulujących leki, w tym Health Canada, amerykańskiej FDA i Europejskiej Agencji Leków, że w ich eksperymentalnym zastrzyku COVID znajdował się związany z rakiem wzmacniacz DNA – SV40.

(LifeSiteNews) – Gigant farmaceutyczny Pfizer podobno “zdecydował się nie informować” Health Canada, U.S. Food and Drug Administration i innych agencji regulacyjnych, że sekwencja DNA wirusa polio Simian Virus 40 (SV40) związana z rakiem znajdowała się w ich szeroko rozpowszechnionej szczepionce COVID-19.  

Według informacji uzyskanej 23. kwietnia przez Epoch Times, Pfizer celowo nie poinformował organów regulacyjnych ds. leków, w tym Health Canada, U.S. Food and Drugs Administration i European Medicines Agency, że SV40 był obecny w ich eksperymentalnym zastrzyku COVID.   

“Rozumiem, że w CBER [Center for Biologics Evaluation and Research] odbyły się wewnętrzne dyskusje dotyczące obecności sekwencji wzmacniacza/promotora SV40, zauważając, że jego obecność nie jest związana z celem plazmidu firmy Pfizer jako szablonu transkrypcji dla ich szczepionki mRNA COVID-19” – napisał dr Dean Smith, starszy ewaluator naukowy w Health Canada’s Vaccine Quality Division, w e-mailu do kolegi z FDA na temat SV40. 

Sierpniowy e-mail został uzyskany na podstawie wniosku o dostęp do informacji złożonego przez Epoch Times.  

“Pfizer przekazał nam ostatnio, że najwyraźniej zdecydował się nie wspominać  EMA, FDA lub HC o tych informacjach w czasie ich początkowych lub późniejszych zgłoszeń” – dodał. 

Smith zauważył, że Kevin McKernan, mikrobiolog i były badacz oraz lider zespołu w projekcie MIT Human Genome, a także dr Phillip J. Buckhaults, który jest profesorem genomiki nowotworów, a także dyrektorem Cancer Genetics Lab na Uniwersytecie Południowej Karoliny, publicznie podnieśli kwestie obecności SV40 w szczepionkach. 

Podczas gdy Health Canada początkowo powiedziała Kanadyjczykom, że nie była świadoma obecności wzmacniacza SV40, agencja od tego czasu potwierdza obecność sekwencji DNA powiązanej z małpą, o której wiadomo, że powoduje raka, gdy była stosowana w starych szczepionkach przeciwko polio. 

Wirus SV40 jest wykorzystywany do wzmocnienia transkrypcji genów podczas wykonywania zastrzyków. Został on powiązany z rozprzestrzenianiem się nowotworów turbo u osób, które były narażone na działanie wirusa poprzez skażone zastrzyki.   

Według badania z 2002 roku opublikowanego w Lancet istnieją dowody łączące starsze szczepionki przeciwko polio, które zawierały zanieczyszczenia SV40, z niektórymi formami raka.

Szczepionki przeciwko polio z późnych lat 50-tych i wczesnych 60-tych były skażone wirusem SV40, po tym, jak odkryto, że wirus ten był obecny w komórkach nerek małp, których twórcy szczepionek używali do tworzenia zastrzyków.  

Autorzy badania z 2002 roku twierdzą, że skażona SV40 szczepionka przeciwko polio mogła spowodować nawet połowę z 55 000 przypadków chłoniaka nieziarniczego diagnozowanych każdego roku.  

SV40, według nieżyjącego już twórcy szczepionek dr Maurice’a Hillemana, został umieszczony w szczepionce przeciwko polio, a następnie w szczepionce przeciwko HIV przez firmę Big Pharma Merck rzekomo nieumyślnie. 

Niestety, nie jest to pierwszy dowód na to, że Pfizer ukrywał obecność SV40 przed organami regulacyjnymi ds. leków.  

Według dr Janci Lindsay, która pracuje jako dyrektor ds. toksykologii i biologii molekularnej w Toxicology Support Services, Pfizer nie ujawnił obecności “promotorów” SV40 zarówno Health Canada, jak i amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, a także Europejskiej Agencji Leków.  

Powiedziała, jak donosi The Epoch Times, że firma farmaceutyczna je “ukryła”. 

“Nie chodzi więc tylko o fakt, że tam są, ale o to, że zostały celowo ukryte przed organami regulacyjnymi” – zauważyła. 

Wiadomość o celowym zatajaniu informacji przez firmę Pfizer pojawia się w momencie, gdy niekorzystne skutki pierwszej rundy szczepień przeciwko COVID spowodowały, że coraz więcej Kanadyjczyków złożyło wnioski o odszkodowanie finansowe za rzekome obrażenia spowodowane szczepionkami za pośrednictwem Kanadyjskiego Programu Szczepień (VISP). 

Do tej pory VISP wypłaciło ponad $6 mln euro na rzecz osób poszkodowanych w wyniku zastrzyków COVID, przy czym do uregulowania pozostało około 2 000 roszczeń. 

Dodatkowo ostatnie badania korelacji przeprowadzone przez badaczy z Kanady w interesie publicznym wykazały, że 17 krajów znalazło “zdecydowany związek przyczynowy” między szczytami śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny a szybkim wprowadzeniem szczepionek przeciwko COVID-19 oraz ich “boosterów”.


Mój komentarz:

Za późno! Mleko już się rozlało! Teraz możemy tylko bezsilnie złorzeczyć  i rownie bezsilnie wslazywać na winnych ludobójstwa szczepionkowego! Zdrowia i życia ofiar tego ludobójstwa nic i nikt  już nie zwróci!!

Anthony Ivanowitz